Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 750W V3 ATX 3.1
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 750W V3 ATX 3.1 Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 750W V3 ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC.
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 750W V3 ATX 3.1
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 750W V3 ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512145340
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także