Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 120mm 80+Gold… | PartsPC.pl
  • Aktualnie wyprzedane
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 120mm 80+Gold
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 120mm 80+Gold Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 120mm 80+Gold to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Magazyn
Aktualnie wyprzedane
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 120mm 80+Gold to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
750 W Maksymalna moc zasilacza
80 PLUS Gold Certyfikat
ATX Standard zasilacza
Aktywne PFC
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, 600mm+150mm+150mm+150mm*2, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1, PCI-e 12+4 Pin x 1:700mm*1, 4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80 PLUS Gold
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 750 W
Modularność modularny
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Sprawność 90% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 140 x 86
Gigabyte
GP-UD750GM PG5 V2 ICE
0 Przedmioty
Opis
Aktywny
PFC
150 x 140 x 86
Wymiary [G x S x W] (mm)
BOX
Opakowanie
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Zabezpieczenia
80 PLUS Gold
Certyfikat
1 szt.
Ilość wentylatorów (max)
750 W
Maksymalna moc zasilacza
ATX
Standard zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
90% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Średnica wentylatora
modularny
Modularność
4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1
600mm+150mm+150mm+150mm*2
ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1
PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2
PCI-e 12+4 Pin x 1:700mm*1
SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2