Zasilacz Chieftec VEGA M White PPG-1000-CW 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Chieftec VEGA M White PPG-1000-CW 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC Zasilacz Chieftec VEGA M White PPG-1000-CW 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec VEGA M White PPG-1000-CW 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC
Zasilacz Chieftec VEGA M White PPG-1000-CW 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, CB. Długość kabli: MOLEX: 400/150/150 mm, 20+4 PIN ATX: 600 mm, 8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2 x 600/150 mm, 16 PIN 12V - 2 x 6: 600 mm, SATA: 2 x 450/150/150 mm. Natężenia zasilacza: +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V: 83,33A; -12V: 0,3A; +5VSB: 3A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, CB |
| Długość kabli | MOLEX: 400/150/150 mm, 20+4 PIN ATX: 600 mm, 8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2 x 600/150 mm, 16 PIN 12V - 2 x 6: 600 mm, SATA: 2 x 450/150/150 mm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 1000 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V: 83,33A; -12V: 0,3A; +5VSB: 3A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, SATA x 6, PCI-E 16-pin x 1, Molex 4-pin x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, PCI-E 8/6-pin x 4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 150 x 85 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263079121
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także