Zasilacz Gigabyte GP-P750GM 750W
Zasilacz Gigabyte GP-P750GM 750W Zasilacz Gigabyte GP-P750GM 750W to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 750 W Maksymalna moc zasilacza 80 PLUS Gold.
Zasilacz Gigabyte GP-P750GM 750W
Zasilacz Gigabyte GP-P750GM 750W to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: +3,3V/20A, +5V/20A, +12V/61A, -12V/0,3A, +5Vsb/3A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm*2, PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, 4 Pin Peripheral x 3 + 4-Pin floppy x 1: 500mm+120mm+120mm+120mm *1, ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 750 W |
| Modularność | Brak |
| Natężenia zasilacza | +3,3V/20A, +5V/20A, +12V/61A, -12V/0,3A, +5Vsb/3A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 90% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
| Złącza zasilacza | CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm*2, PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, 4 Pin Peripheral x 3 + 4-Pin floppy x 1: 500mm+120mm+120mm+120mm *1, ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1 |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm*2
PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2
SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331551759
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także