Thermaltake Zasilacz Smart SE2 500W Modular (spr. 87%, Single Rail)
196,00 zł
Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Akcesoria w zestawie: Zasilacz CX550 Kabel zasilający Śruby mocujące Opaski . Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 125 x 150 x 86 mm.
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz CX550 Kabel zasilający Śruby mocujące Opaski |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| PFC | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 125 x 150 x 86 mm |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także