Zasilacz MSI MPG A1000GS PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold aPFC
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz MSI MPG A1000GS PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold aPFC Zasilacz MSI MPG A1000GS PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MPG A1000GS PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold aPFC
Zasilacz MSI MPG A1000GS PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 83.3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, PCI-E 6+2 pin x 1, SATA x 8, PCI-E 16-pin x 2, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, Molex Peripheral x 4.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 1000 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 83.3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, PCI-E 6+2 pin x 1, SATA x 8, PCI-E 16-pin x 2, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, Molex Peripheral x 4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, NLO (No-Load Operation), OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie prz... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377243773
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także