Zasilacz Chieftec GPS-700A8 700W ATX 120mm aPFC Spraw 80 | PartsPC.pl
  • Aktualnie wyprzedane
Zasilacz Chieftec GPS-700A8 700W ATX 120mm aPFC Spraw 80
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Chieftec GPS-700A8 700W ATX 120mm aPFC Spraw 80 Zasilacz Chieftec GPS-700A8 700W ATX 120mm aPFC Spraw 80 to zasilacz komputerowy o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Magazyn
Aktualnie wyprzedane
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Zasilacz Chieftec GPS-700A8 700W ATX 120mm aPFC Spraw 80 to zasilacz komputerowy o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
700 W Maksymalna moc zasilacza
80 PLUS Certyfikat
ATX Standard zasilacza
Aktywne PFC
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: +3.3V-22A; +5V-22A; +12V1-54A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 2, SATA x 6, EPS 12V x 1, Floppy x 1, PCI-E 6/8-pin x 1, ATX 20+4pin.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80 PLUS
Maksymalna moc zasilacza 700 W
Natężenia zasilacza +3.3V-22A; +5V-22A; +12V1-54A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Sprawność 85% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wtyczka zasilania Molex 4-pin x 2, SATA x 6, EPS 12V x 1, Floppy x 1, PCI-E 6/8-pin x 1, ATX 20+4pin
Wymiary [G x S x W] (mm) 140 mm x 150 mm x 87
Chieftec
GPS-700A8
0 Przedmioty
Opis
Aktywny
PFC
140 mm x 150 mm x 87
Wymiary [G x S x W] (mm)
BOX
Opakowanie
AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Zabezpieczenia
80 PLUS
Certyfikat
700 W
Maksymalna moc zasilacza
ATX
Standard zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
85% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin
EPS 12V x 1