Stacja pogody GreenBlue GB213 bezprzewodowa z ładowarką
warehouse Wybierz magazyn
Stacja pogody GreenBlue GB213 bezprzewodowa z ładowarką Stacja pogody GreenBlue GB213 bezprzewodowa z ładowarką to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne. Biały (White).
Stacja pogody GreenBlue GB213 bezprzewodowa z ładowarką
Stacja pogody GreenBlue GB213 bezprzewodowa z ładowarką to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Kluczowe cechy
Wyposażenie dodatkowe: Czujnik zewnętrzny. Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej: Zakres wyświetlania temperatury: -9.9°C ~ 60°C (14.2? ~ 140?). Zasilanie - czujnik: 2x bateria AA/LR06. Zasilanie - stacja: 2 x LR03 AAA rozmiar 1,5 V.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Czujnik zewnętrzny.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość transmisji danych | 433 MHz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Kalendarz do roku | 2099 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe | Czujnik zewnętrzny |
| Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego | 850~1100 hPa/mB |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | Zakres wyświetlania temperatury: -9.9°C ~ 60°C (14.2? ~ 140?) |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -40°C do +70°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres transmisji | Do 60 m |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Zasilanie - stacja | 2 x LR03 AAA rozmiar 1,5 V |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902211124184
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także