Słuchawki z mikrofonem Ugreen EP105C USB-C dokanałowe - czarne
54,54 zł
Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe to produkt z łącznością bezprzewodową. Biały Kolor Bezprzewodowa Komunikacja.
Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe to produkt z łącznością bezprzewodową.
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe.
Zawartość opakowania: słuchawki + kabel do ładowania.
| Czułość mikrofonu | -58 dBV/Pa |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 5.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Moc maksymalna [mW] | 15 |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane