Słuchawki z mikrofonem X-ZERO X-H842BW, Sportowe, Bluetooth, Białe
28,98 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Ugreen
| Komunikacja | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 10mm |
| Czułość słuchawek | 104dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pozłacane styki | Nie |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Długość kabla 1,2 m |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane