Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh
185,99 zł
Skaner Canon LiDE 300 Skaner Canon LiDE 300 to produkt. USB 2.0 Interfejs komunikacyjny 48 bit Kodowanie koloru 5 W Maksymalne zużycie energii 297 mm Maksymalny obszar skanowania w pionie Specyfikacja techniczna.
Skaner Canon LiDE 300 to produkt.
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Kodowanie koloru | 48 bit |
| Maksymalne zużycie energii | 5 W |
| Maksymalny obszar skanowania w pionie | 297 mm |
| Maksymalny obszar skanowania w poziomie | 216 mm |
| Prędkość skanowania w trybie podglądu | 10 s |
| Przyciski szybkiego dostępu | 4 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 4800 dpi |
| Typ skanera | Płaski |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 367 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 250 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 42 |
Opis
Specyficzne kody
Ostatnio przeglądane