• Nowy
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN
Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN

Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN

207,72 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 3 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Przełącznik przemysłowy TSW114 5xGbE Zintegrowany uchwyt DIN

TELTONIKA

Kod producenta: TSW114 000000

Przełącznik TSW114 TSW114 to niezarządzalny przełącznik warstwy 2, który jest uproszczoną wersją wcześniejszego produktu - TSW100. Możliwość zasilania przez pierwszy port LAN. Posiada pięć portów Ethernet 10/100/1000 Mbps i oferuje szeroki zakres obsługiwanych napięć zasilania...

✓ Rack, Desktop  |  ✓ 2.3  |  ✓ Niezarządzalny

Najważniejsze informacje

✓
Typ obudowyRack, Desktop
✓
Pobór mocy2.3
✓
Klasa przełącznikaNiezarządzalny
✓
Architektura sieciGigabitEthernet

Opis produktu

Przełącznik TSW114

TSW114 to niezarządzalny przełącznik warstwy 2, który jest uproszczoną wersją wcześniejszego produktu - TSW100.

  • Możliwość zasilania przez pierwszy port LAN.
  • Posiada pięć portów Ethernet 10/100/1000 Mbps i oferuje szeroki zakres obsługiwanych napięć zasilania (9-30 V).
  • Idealny do profesjonalnych aplikacji o wysokiej przepustowości, zapewniający niezawodne połączenie danych.
🛡
Gwarancja producenta
24 mies. gwarancja normalna

Specyfikacja techniczna

Klasa przełącznikaNiezarządzalny
Architektura sieciGigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps5
Port konsoliNie
Przepustowość10
Bufor pakietów128
Rozmiar tablicy adresów MAC2000
Obsługa ramek JumboTak
Rozmiar ramki Jumbo9.216
Możliwość łączenia w stosNie
Obsługiwane protokoły i standardyIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3az
Typ obudowyRack
Desktop
WentylatorNie
Pobór mocy2.3
Wymagania środowiskoweTemperatura pracy: -40°C do +75°C
Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90% bez kondensacji
CertyfikatyCE
REACH
RoHS
WEEE
UKCA
FCC
IC
CB
RCM
EN IEC 62368-1:2020+A11:2020
Akcesoria w zestawieTSW114
Skrócona instrukcja obsługi
ZasilanieGniazdo 2-pinowe, 9 - 30 VDC
Wymiary113.1 x 27.4 x 80.5 mm
Waga174
Pozostałe parametryPoziom ochrony: IP30

Opakowanie

Szerokosc150 mm
Wysokosc175 mm
Glebokosc35 mm
Waga239 g
TELTONIKA
TSW114 000000
20 Przedmioty

Opis

113.1 x 27.4 x 80.5 mm
Wymiary
174
Waga
Nie
Wentylator
Poziom ochrony: IP30
Pozostałe parametry
Rack, Desktop
Typ obudowy
CE REACH RoHS WEEE UKCA FCC IC CB RCM EN IEC 62368-1:2020+A11:2020
Certyfikaty
2.3
Pobór mocy
TSW114 Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria w zestawie
Gniazdo 2-pinowe, 9 - 30 VDC
Zasilanie
Nie
Port konsoli
Nie
Możliwość łączenia w stos
Temperatura pracy: -40°C do +75°C Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90% bez kondensacji
Wymagania środowiskowe
IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3az
Obsługiwane protokoły i standardy
Niezarządzalny
Klasa przełącznika
128
Bufor pakietów
2000
Rozmiar tablicy adresów MAC
5
Liczba portów 10/100/1000 Mbps
Tak
Obsługa ramek Jumbo
9.216
Rozmiar ramki Jumbo

Specyficzne kody

EAN13
4779051840298
chat Komentarze (0)
Ładowanie...