Laptop EliteBook X Flip G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14 E5SJ1ET

16 725,77 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 3 listopada (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...

Laptop EliteBook X Flip G2i U5-335 AI 512GB/32GB/W11P/14 E5SJ1ET

HP Inc.

Kod producenta: E5SJ1ET#AKD

Moc AI. Precyzja wykonania. Lekkość i elastyczność konstrukcji "2 w 1". Od szkicowania pomysłów po przedstawianie śmiałych wizji - laptop HP EliteBook X Flip G2i 14" AI zapewnia mobilnym profesjonalistom lekką, konwertowalną konstrukcję, obsługę dotykową i zabezpieczenia klasy...

✓ Intel Core Ultra 5 335  |  ✓ 32  |  ✓ 512

Najważniejsze informacje

✓
Model procesoraIntel Core Ultra 5 335
✓
Zainstalowana pamięć RAM32
✓
Pojemność SSD512
✓
Interfejs dysku SSDPCI-Express

Opis produktu

Moc AI. Precyzja wykonania. Lekkość i elastyczność konstrukcji "2 w 1".

Od szkicowania pomysłów po przedstawianie śmiałych wizji - laptop HP EliteBook X Flip G2i 14" AI zapewnia mobilnym profesjonalistom lekką, konwertowalną konstrukcję, obsługę dotykową i zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Został zaprojektowany z myślą o obsłudze dzisiejszych przepływów pracy opartych na sztucznej inteligencji i przyszłych innowacji.

Przepływ pomysłów w każdym trybie

Szkicuj w trybie tabletu, prezentuj w trybie namiotu i współpracuj w trybie laptopa, dzięki temu komputerowi 2 w 1 wspomaganemu sztuczną inteligencją dla liderów.

Daj się zauważyć. Daj się usłyszeć. Bądź tym, którego zapamiętają.

Dołączaj bez obaw do każdego spotkania. Poly Camera Pro utrzymuje Cię w kadrze i eliminuje rozpraszanie uwagi, dzięki inteligentnym funkcjom regulacji tła i oświetlenia.

Ochrona przez HP Wolf Security

HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo.

Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość

HP EliteBook X z certyfikatami ENERGY STAR(R) i EPEAT(R) Climate+ Gold to najnowsze rozwiązanie konstrukcyjne firmy HP.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta

Specyfikacja techniczna

TypLaptop
ModelEliteBook X Flip G2i
Model procesoraIntel Core Ultra 5 335
Rodzina procesoraIntel Core Ultra 5
Taktowanie procesora2.2
Taktowanie (Boost)4.6
Seria procesoraSeria trzecia
Obsługa ECCNie
Liczba rdzeni8
Liczba wątków8
Cache L312 MB
Moc procesora25
Liczba TOPS47
Intel vProTak
Przekątna ekranu14''
Rozdzielczość1920 x 1200 (WUXGA)
Powierzchnia matrycyMatowa
Jasność400
Technologia podświetlaniaDiody LED
Typ matrycyTFT IPS
Ekran dotykowyTak
Model karty graficznejIntel Graphics
Producent chipsetuIntel
Zainstalowana pamięć RAM32
Rodzaj pamięciLPDDR5x
Częstotliwość szyny pamięci8533 MHz
Typ dyskuSSD
Pojemność SSD512
Liczba dysków SSD1
Format szerokości SSDM.2 2280
Interfejs dysku SSDPCI-Express
KomunikacjaWiFi 802.11 be
Bluetooth
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5GWbudowany
Bluetooth6.0
Gniazda rozszerzeńNie
DokowanieTak
Porty USB1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Porty wideo1 x HDMI
2 x Thunderbolt 4
Czytnik kart pamięciNie
Pozostałe porty we/wy1 x Audio (Combo)
Kensington Security SlotTak
Kamera internetowaTak
Klawiatura numerycznaTak
Podświetlana klawiaturaTak
Materiał obudowyAluminium
DźwiękDźwięk Poly Studio, cztery głośniki stereo, dwa mikrofony z redukcją szumów AI
Pojemność baterii68
Typ ogniwaLi-poly
Liczba komór6-komorowa
System operacyjnyWindows 11 Pro
Copilot+ PCTak
KolorSrebrny
Wysokość14
Szerokość313
Głębokość220
Waga1.29
Akcesoria w zestawieRysik
Informacje o gwarancji36 miesięcy

Opakowanie

Szerokosc680 mm
Wysokosc458 mm
Glebokosc63 mm
Waga2300 g
HP Inc.
E5SJ1ET#AKD
15 Przedmioty

Opis

1.29
Waga
LPDDR5X
Rodzaj pamięci
8533 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
EliteBook X Flip G2i
Model
14''
Przekątna ekranu
TFT IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Tak
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozdzielczość
400
Jasność
Tak
Kamera internetowa
Rysik
Akcesoria w zestawie
Intel
Producent chipsetu
1 x HDMI, 2 x Thunderbolt 4
Porty wideo
Nie
Obsługa ECC
SSD
Typ dysku
14
Wysokość
313
Szerokość
220
Głębokość
Intel Core Ultra 5
Rodzina procesora
Nie
Gniazda rozszerzeń
Tak
Podświetlana klawiatura
2.2
Taktowanie procesora
8
Liczba rdzeni
8
Liczba wątków
12 MB
Cache L3
36 miesięcy
Informacje o gwarancji
6.0
Bluetooth
Link
Data Act
Srebrny
Kolor
Aluminium
Materiał obudowy
68
Pojemność baterii
WiFi 802.11 be, Bluetooth
Komunikacja
Windows 11 Pro
System operacyjny
1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Porty USB
Tak
Kensington Security Slot
Laptop
Typ
1 x Audio (Combo)
Pozostałe porty we/wy
Li-poly
Typ ogniwa
Tak
Intel vPro
32
Zainstalowana pamięć RAM
512
Pojemność SSD
M.2 2280
Format szerokości SSD
PCI-Express
Interfejs dysku SSD
Intel Graphics
Model karty graficznej
Wbudowany
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G
25
Moc procesora
Tak
Klawiatura numeryczna
1
Liczba dysków SSD
Nie
Czytnik kart pamięci
6-komorowa
Liczba komór
Tak
Dokowanie
Seria trzecia
Seria procesora
Intel Core Ultra 5 335
Model procesora

Specyficzne kody

EAN13
885981482782
chat Komentarze (0)
Ładowanie...