Projektor Optoma Photon Go E3PS001E111 DLP FHD 650ANSI 2500000:1 HDMI USB-C
Projektor Optoma Photon Go E3PS001E111 DLP FHD 650ANSI 2500000:1 HDMI USB-C Projektor Optoma Photon Go E3PS001E111 DLP FHD 650ANSI 2500000:1 HDMI USB-C to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor Optoma Photon Go E3PS001E111 DLP FHD 650ANSI 2500000:1 HDMI USB-C
Projektor Optoma Photon Go E3PS001E111 DLP FHD 650ANSI 2500000:1 HDMI USB-C to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli. Złącza wejścia: RJ-45, USB-C, HDMI. Złącza wyjścia: SPDIF, USB (Typ A) Out.
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 650 ANSI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast | 2500000 :1 |
| Maksymalna odległość projekcji | 0.40 m |
| Maksymalne zużycie energii | 85 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 100 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.26 m |
| Minimalne zużycie energii | 60.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 35 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 32 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Waga netto (kg) | 1.720 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| WiFi | Tak |
| Współczynnik projekcji | 0.18 :1 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 157 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 252 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 62 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Złącza wejścia | RJ-45, USB-C, HDMI |
| Złącza wyjścia | SPDIF, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
RJ-45
USB-C
USB (Typ A) Out
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387668928
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także