Projektor ViewSonic LS711HD FHD 4200ANSI 2xHDMI
6 951,99 zł
Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej. 1920 x 1080 pikseli.
Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli. Złącza wyjścia: USB (Typ A) Out, Audio mini-jack 3,5 mm.
| Full HD | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 2700 ANSI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast | 250000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -25°/+25° |
| Maksymalna odległość projekcji | 5.47 m |
| Maksymalne zużycie energii | 140 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 150 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.99 m |
| Minimalne zużycie energii | 68.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Pilot | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 32 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 30 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Waga netto (kg) | 2.200 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Współczynnik projekcji | 1.65 :1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 215 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 238 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 130 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Złącza wejścia | HDMI |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out, Audio mini-jack 3,5 mm |
| Złącze USB | Tak |
Opis
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także