Projektor ViewSonic LX60HD 1080p Smart LED z wbudowanym Google TV
1 578,00 zł
Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160 pikseli. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out.
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 500000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1.1 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.40 m |
| Maksymalne zużycie energii | 185 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 303 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.30 m |
| Minimalne zużycie energii | 126.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 26 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 35 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 28 dB |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 274 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 114 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.6 x |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Złącza wejścia | HDMI x2 |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także