Powerbank iBOX PB10 10000mAh
Powerbank iBOX PB10 10000mAh Powerbank iBOX PB10 10000mAh to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży. 10000 mAh Pojemność baterii USB Złącza wyjściowe Li-Polimer.
Powerbank iBOX PB10 10000mAh
Powerbank iBOX PB10 10000mAh to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: microUSB: 5V/2A, 9V/2A; USB-C 5V/2.5A, 9V/2A, 12V/1.5. Konfiguracje prądu wyjściowego: USB-C: DC 5V/2.4A, 9V/2.22A, 12V/1.68A; USB-A: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.6. Wspierane technologie: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, Power Delivery 3.0.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB. Złącza wyjściowe: USB.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | microUSB: 5V/2A, 9V/2A; USB-C 5V/2.5A, 9V/2A, 12V/1.5 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-C: DC 5V/2.4A, 9V/2.22A, 12V/1.68A; USB-A: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.6 |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Wspierane technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 144 x 74 x 15 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB |
| Złącza wyjściowe | USB |
Opis
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903968680824
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także