Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh
warehouse Wybierz magazyn
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh to powerbank o pojemności 20000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh to powerbank o pojemności 20000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A. Konfiguracje prądu wyjściowego: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A. Wspierane technologie: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Krótka instrukcja obsługi.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C. Złącza wyjściowe: USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Krótka instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Wspierane technologie | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 103 x 69 x 29 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Krótka instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zwarciem, Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania, Ochrona przed FOD |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0023942322238
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także