Powerbank iBOX PB20 20000mAh Power Delivery
Powerbank iBOX PB20 20000mAh Power Delivery Powerbank iBOX PB20 20000mAh Power Delivery to powerbank o pojemności 20000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży. 20000 mAh Pojemność baterii.
Powerbank iBOX PB20 20000mAh Power Delivery
Powerbank iBOX PB20 20000mAh Power Delivery to powerbank o pojemności 20000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: USB-C: DC 5V/3A, DC 9V/2A, 12V/1.5A , Lightning/microUSB: DC 5V/2A, DC9V/2A. Konfiguracje prądu wyjściowego: USB-C: DC 12V/1.67A; USB1: DC12V/1.5A; USB2/USB3: 5V/3A (max). Wspierane technologie: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, Power Delivery 3.0.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB. Złącza wyjściowe: USB.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 4 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | USB-C: DC 5V/3A, DC 9V/2A, 12V/1.5A , Lightning/microUSB: DC 5V/2A, DC9V/2A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-C: DC 12V/1.67A; USB1: DC12V/1.5A; USB2/USB3: 5V/3A (max) |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Wspierane technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 145 x 67 x 28 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB |
| Złącza wyjściowe | USB |
Opis
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903968680831
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także