Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh
warehouse Wybierz magazyn
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh to powerbank o pojemności 20000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Essentials Magnetic Wireless 20000mAh to powerbank o pojemności 20000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A. Konfiguracje prądu wyjściowego: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A. Wspierane technologie: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Krótka instrukcja obsługi.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C. Złącza wyjściowe: USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Krótka instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kolor obudowy | Zielony (Green) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2,91A / 15V / 2,33A, 20V / 1,75A |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Wspierane technologie | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 103 x 69 x 29 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Krótka instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania, Ochrona przed FOD, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zwarciem |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
Opis
Krótka instrukcja obsługi
Quick Charge 3.0
Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania
Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem
Zabezpieczenie przed zwarciem
Specyficzne kody
- EAN13
- 0023942322245
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także