Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB
warehouse Wybierz magazyn
Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB
Cooler Master Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI-CEB, mini-DTX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 1 x 200 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 2 x 200 mm (przód), 1 x 120 mm (dół). Wymiary: 471 x 261 x 544 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI-CEB, mini-DTX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 1 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 390mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 235mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (dół), 1 x 120 mm (przód), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 1 x 200 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 2 x 200 mm (przód), 1 x 120 mm (dół) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary | 471 x 261 x 544 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył), 2 x 120 mm ARGB (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
E-ATX
Micro-ATX
Mini-ITX
SSI-CEB
mini-DTX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen1
Power
2 x 120 mm ARGB (przód)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 140 mm (góra)
1 x 140 mm (przód)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (góra)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (góra)
1 x 360 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 1 x 200 mm (góra)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm lub 2 x 200 mm (przód)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512160909
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także