- Aktualnie wyprzedane
Be quiet! Obudowa Light Base 500 Black
Be quiet! Obudowa Light Base 500 Black Be quiet! Obudowa Light Base 500 Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini ITX, ATX, Mini-ATX Format obudowy.
Be quiet! Obudowa Light Base 500 Black
Be quiet! Obudowa Light Base 500 Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Zestaw śrub (napędy/płyta główna) Dodatkowe dystanse 1 szt Opaski zaciskowe: 5 szt Uchwyt VGA do odwróconego układu . Format obudowy: Mini ITX, ATX, Mini-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 120 mm (bok).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, 2 x USB 3.2 Gen2.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub (napędy/płyta główna) Dodatkowe dystanse 1 szt Opaski zaciskowe: 5 szt Uchwyt VGA do odwróconego układu |
| Format obudowy | Mini ITX, ATX, Mini-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 185mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm (dół), 3 x 120 mm (bok) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Waga | 10.91kg |
| Wymiary | Wymiary obudowy wyłączając stojak: 432 x 305 x 410 mm Wymiary obudowy włączając stojak: 432 x 305 x 436 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, 2 x USB 3.2 Gen2 |
Opis
Mini-ATX
Mini ITX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen2
3 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (bok)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra)
1 x 360 mm (góra)
3 x 120 mm (bok)
3 x 120 mm (dół)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052193808
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także