Laptop Dell 16 Plus DB16250 Win11Pro Ultra 9 288V/32GB/2TB/16.0 2.5K/Arc/FgrPr/WLAN + BT/Backlit Kb/4 Cell
10 229,09 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
MSI
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Cyborg |
| Typ procesora | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 16 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| System operacyjny | Brak |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 96 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Dodatkowa karta graficzna | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej | nVidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Porty USB | 3x : 2x 3.1 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | HD |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh) | 55.2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 245 x 359 x 23,2 |
| Waga netto (kg) | 2.100 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 120W |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane