Notebook HP Probook 450 G10 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/W11H
Notebook HP Probook 450 G10 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/W11H Notebook HP Probook 450 G10 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/W11H to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook HP Probook 450 G10 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/W11H
Notebook HP Probook 450 G10 15,6"FHD/i5-1334U/16GB/SSD512GB/IrisXe/W11H to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics. Klawiatura: Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Srebrny (Pike Silver).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Srebrny (Pike Silver) |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 51.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 + 2x 3.2 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Seria / rodzina | ProBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Warunki serwisowe | 3Y OnSite |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 233,9 x 359,4 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB Type-C |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Wbudowane 2 mikrofony
Specyficzne kody
- EAN13
- 0198990080987
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także