Mysz bezprzewodowa Defender ACCURA MM-935 optyczna 1600dpi 4P czarna
19,99 zł
HP Inc. Zestaw Klawiatura i mysz 225 przewodowe G2 AX2Y7AA ABB. Model: HP 225. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HP Inc. Zestaw Klawiatura i mysz 225 przewodowe G2 AX2Y7AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Akcesoria w zestawie: Klawiatura przewodowa Mysz przewodowa Karta gwarancyjna Karta RTF . Gwarancja: 12 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Wymiary: 43,6 x 13,8 x 2,1 cm, 11,2 x 6,3 x 3,6 cm.
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura przewodowa Mysz przewodowa Karta gwarancyjna Karta RTF |
| Długość przewodu | 180cm |
| Gwarancja | 12 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 225 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rodzaj klawiatury | Standard |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 460g, 80g |
| Wymiary | 43,6 x 13,8 x 2,1 cm, 11,2 x 6,3 x 3,6 cm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
| Zestaw z myszką | Tak |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także