HyperX Mysz Classic Z3700 ceramiczna biel bezprzewodowa - 171D8AA ABB
HyperX Mysz Classic Z3700 ceramiczna biel bezprzewodowa - 171D8AA ABB HyperX Mysz Classic Z3700 ceramiczna biel bezprzewodowa - 171D8AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz Classic Z3700 ceramiczna biel bezprzewodowa - 171D8AA ABB
HyperX Mysz Classic Z3700 ceramiczna biel bezprzewodowa - 171D8AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz Dokumentacja Karta gwarancyjna Bateria AA Nanoodbiornik USB . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 101 x 60 x 25.3 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz Dokumentacja Karta gwarancyjna Bateria AA Nanoodbiornik USB |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały, Szary |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | HP Z3700 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.05kg |
| Wymiary | 101 x 60 x 25.3 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
Notebook (Bluetooth / mini)
Szary
Specyficzne kody
- EAN13
- 195122055165
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także