Trust Mysz ergonomiczna BAYO+ Bezprzewodowa Biała
Trust Mysz ergonomiczna BAYO+ Bezprzewodowa Biała Trust Mysz ergonomiczna BAYO+ Bezprzewodowa Biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. Bayo+ Multidevice Ergonomic Wireless.
Trust Mysz ergonomiczna BAYO+ Bezprzewodowa Biała
Trust Mysz ergonomiczna BAYO+ Bezprzewodowa Biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB Kabel do ładowania USB Podręcznik użytkownika . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: Bayo+ Multidevice Ergonomic Wireless. Wymiary: 120 x 77 x 73 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB Kabel do ładowania USB Podręcznik użytkownika |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Model | Bayo+ Multidevice Ergonomic Wireless |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 116g |
| Wymiary | 120 x 77 x 73 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V, Bateria |
Opis
USB 5V
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439253993
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także