Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial
Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial
Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 12,7 x 8,3 x 4,4 cm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | AMW584GL |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 120g |
| Wymiary | 12,7 x 8,3 x 4,4 cm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
Notebook (Bluetooth / mini)
Specyficzne kody
- EAN13
- 5051794034257
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także