Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II czarna
86,03 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II czarna. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II czarna
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Przewodowe
Połączenie
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 73 x 77 x 120 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 121g |
| Wymiary | 73 x 77 x 120 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
25144
30 Przedmioty
Opis
Biuro
Notebook (Bluetooth / mini)
Notebook (Bluetooth / mini)
Przeznaczenie (myszy / podkładki)
Optyczny
Sensor myszy
Liczba przycisków
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Liczba rolek
Przewodowe
Połączenie
USB
Interfejs
CE+WEEE
Uwaga
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Praworęczny
Profil
Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
Nie
Podświetlenie
USB 5V
Zasilanie (lista)
73 x 77 x 120 mm
Wymiary
121g
Waga
Długość przewodu
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439251449
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także