Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001)
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001) Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001)
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP122dw (5620C001) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: Foolscap, Koperta, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 20000 |
| Czas nagrzewania | 7.5 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.4 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 1300 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Foolscap, Koperta, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 29.0 stron/min |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 213 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 356 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 283 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™
WiFi 802.11b/g/n
WiFi Direct
A4
A5
A6
B-OFFICIO
B5
Executive
Foolscap
GLGL
GLTR
Koperta
Legal
Letter
M-OFFICIO
Officio
Statement
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292196672
12 innych produktów w tej samej kategorii: