- Aktualnie wyprzedane
Asus Monitor 25 cali VG259Q5A IPS 200Hz 0.3MS HDMI DP
Asus Monitor 25 cali VG259Q5A IPS 200Hz 0.3MS HDMI DP Asus Monitor 25 cali VG259Q5A IPS 200Hz 0.3MS HDMI DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 25 cali VG259Q5A IPS 200Hz 0.3MS HDMI DP
Asus Monitor 25 cali VG259Q5A IPS 200Hz 0.3MS HDMI DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel Display Klucz w kształcie litery L Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel Display Klucz w kształcie litery L Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Czas reakcji MPRT | 0.3ms |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 62mm |
| Głębokość z podstawą | 174mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | VG259Q5A |
| Obszar widzialny w pionie | 302.62mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.74mm |
| Plamka matrycy | 0.2832mm |
| Pobór mocy | 15W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 559mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 2.9kg |
| Waga z podstawą | 3.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 329mm |
| Wysokość z podstawą | 401mm |
Opis
1 x DisplayPort
2 x HDMI
FSC Mix
G-SYNC
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387918975
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także