ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą Fast TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą Fast TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 280Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 209mm |
| Jasność | 320cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | XL2540X+ |
| Obszar widzialny w pionie | 298.08mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 535.68mm |
| Plamka matrycy | 0.28mm |
| Pobór mocy | 18W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.1'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 576mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Fast TN |
| Waga z podstawą | 5.8kg |
| Wysokość | 362mm |
| Wysokość (maks.) | 517mm |
| Zakres regulacji wysokości | 155mm |
Opis
1 x DisplayPort
3 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755095986
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także