Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU
warehouse Wybierz magazyn
Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision T27QD-4v 27 cali 64B8UAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ThinkVision T27QD-4v.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 6ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50mm |
| Głębokość z podstawą | 200mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Tak, 5,0 MPix |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | ThinkVision T27QD-4v |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.7mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 173W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 613.6mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5kg |
| Waga z podstawą | 7.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 404.8mm |
| Wysokość (maks.) | 584.2mm |
| Wysokość z podstawą | 429.2mm |
| Zakres regulacji wysokości | 155mm |
Opis
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Tak
Energy Star
Eyesafe Display
RoHS
TCO
TCO Edge
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 198157434455
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także