AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 26.5 cala Q27G41ZDF QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: HDR 10 TUV Low Blue Light (hardware) PiP+PbP .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m |
| Czas reakcji new | 0.03ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 57.03mm |
| Głębokość z podstawą | 190.5mm |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Model | Q27G41ZDF |
| Plamka matrycy | 0.2292mm |
| Pobór mocy | 21W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | HDR 10 TUV Low Blue Light (hardware) PiP+PbP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 26.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 609.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga | 4.11kg |
| Waga z podstawą | 4.95kg |
| Wysokość | 355.3mm |
| Wysokość z podstawą | 454.3mm |
Opis
1 x DisplayPort
2 x HDMI
CE
CEC
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183147
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także