Benq Monitor 23.8 cala GW2486TC LED 4ms/1300:1/IPS/100Hz
Benq Monitor 23.8 cala GW2486TC LED 4ms/1300:1/IPS/100Hz Benq Monitor 23.8 cala GW2486TC LED 4ms/1300:1/IPS/100Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 23.8 cala GW2486TC LED 4ms/1300:1/IPS/100Hz
Benq Monitor 23.8 cala GW2486TC LED 4ms/1300:1/IPS/100Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 60mm |
| Głębokość z podstawą | 184.9mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | GW2486TC |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 115W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 540mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.8kg |
| Waga z podstawą | 6.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 330.6mm |
| Wysokość (maks.) | 501.4mm |
| Wysokość z podstawą | 371.4mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Energy Star
TCO
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094132
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także