Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk
Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk
Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Pojemność akumulatora: 7800mAh Kąt nachylenia: +15° ~ +35° .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 61Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 24kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 1.19cm |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 170° |
| Kąt widzenia poziomy | 170° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Model | MB16AMTR |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16mm |
| Plamka matrycy | 0.179mm |
| Pobór mocy | 10W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora: 7800mAh Kąt nachylenia: +15° ~ +35° |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Szerokość | 35.99mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 1.15kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 22.68cm |
Opis
1 x mini HDMI
2 x USB (Type C)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387372975
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także