Philips Monitor 24M2N3200NF IPS 23.8 cala 144Hz HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
Philips Monitor 24M2N3200NF IPS 23.8 cala 144Hz HDMI DP Philips Monitor 24M2N3200NF IPS 23.8 cala 144Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 24M2N3200NF IPS 23.8 cala 144Hz HDMI DP
Philips Monitor 24M2N3200NF IPS 23.8 cala 144Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód HDMI Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: 24M2N3200NF/00 .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika |
| Czas reakcji MPRT | 0.5ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50mm |
| Głębokość z podstawą | 216mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Grafitowy |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | 24M2N3200NF/00 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 17.8W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 544mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.5kg |
| Waga z podstawą | 3.04kg |
| Wysokość | 321mm |
| Wysokość z podstawą | 433mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
CE
EAC
EMF
ETL
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ICES 003
MEPS
PSB
UKCA
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038004038
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także