HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT ABB HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Kabel DisplayPort Kabel HDMI Karta gwarancyjna Kabel zasilający AC Plakat szybkiej konfiguracji . Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kabel DisplayPort Kabel HDMI Karta gwarancyjna Kabel zasilający AC Plakat szybkiej konfiguracji |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 196.3mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | HP 322ph |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 448.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 3.7kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 449.5mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
CCC
CE
CECP
CEL
EAC
EMC
EPEAT
Energy Star
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
KCC
MEPS
NOM
PSB
RCM
SEPA
TCO
TGM
UAE
VCCI
cTUVus
Specyficzne kody
- EAN13
- 198828032928
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także