Benq Monitor 27 cali EX271 1ms IPS/180Hz/FullHD/Gaming
Benq Monitor 27 cali EX271 1ms IPS/180Hz/FullHD/Gaming Benq Monitor 27 cali EX271 1ms IPS/180Hz/FullHD/Gaming to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali EX271 1ms IPS/180Hz/FullHD/Gaming
Benq Monitor 27 cali EX271 1ms IPS/180Hz/FullHD/Gaming to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 2.0 QSG Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 2.0 QSG Karta gwarancyjna |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 87.25mm |
| Głębokość z podstawą | 211.74mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Biały |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | EX271 |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.44kg |
| Waga z podstawą | 6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 374.6mm |
| Wysokość z podstawą | 464.33mm |
Opis
Czarny
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755095108
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także