IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W,
IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W,
IIYAMA Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite XB3294UHSCP-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 2ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 245.5mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ProLite XB3294UHSCP-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 405.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 708.9mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.182mm |
| Pobór mocy | 55W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 713.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 8.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 448.5mm |
| Wysokość (maks.) | 598.5mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126279
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także