• Aktualnie wyprzedane
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING | PartsPC.pl

ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING

2 700,19 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 697,72 zł

ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING

Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING

ZOWIE

Kod producenta: 9H.LMRLB.QBE

Zapewnia Najlepszą Klarowność Ruchu w Branży W porównaniu z innymi typami paneli, Fast TN z technologią DyAc zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze obrazy, co pomaga skupić się i unikać rozpraszających, niepożądanych efektów poświaty spowodowanych szybkim ruchem. Najostrzejsze i N...

✓ TFT-TN  |  ✓ 65  |  ✓ 24.1"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT-TN
✓
Pobór mocy65
✓
Przekątna ekranu24.1"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)

Opis produktu

Zapewnia Najlepszą Klarowność Ruchu w Branży
W porównaniu z innymi typami paneli, Fast TN z technologią DyAc zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze obrazy, co pomaga skupić się i unikać rozpraszających, niepożądanych efektów poświaty spowodowanych szybkim ruchem.

Najostrzejsze i Najwyraźniejsze Wizualizacje
Przy rozdzielczościach najczęściej używanych przez profesjonalnych graczy (1280x960 dla CS2 i 1920x1080 dla VALORANT) nasz szybki panel TN z natywną rozdzielczością FHD oferuje lepszą ostrość obrazu dzięki odmiennemu układowi pikseli, co ułatwia rozpoznawanie sylwetek przeciwników.

Lepsza Jakość Kolorów
Model XL2566X+ został precyzyjnie przeprojektowany w celu poprawy wydajności kolorów, oferując bardziej żywe barwy i lepszą przejrzystość w identyfikacji przeciwników.

Komfort i Regulacja
Nowa podstawa monitora zawiera łożyska klasy przemysłowej w mechanizmie regulacji wysokości, co pozwala na łatwiejsze i bardziej płynne dostosowanie do preferowanej wysokości.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING - zdjecie 1 Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING - zdjecie 2 Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING - zdjecie 3 Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING - zdjecie 4 Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING - zdjecie 5

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelXL2566X+
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu24.1"
Typ matrycyTFT-TN
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie298.08
Obszar widzialny w poziomie535.68
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność320
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość odświeżania400
Gniazda we/wy1 x DisplayPort
3 x HDMI
1 x 3,5 mm minijack
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości155
Pobór mocy65
Klasa energetycznaE
KolorCzarny
Wysokość362
Wysokość z podstawą517
Szerokość576
Głębokość z podstawą209
Waga z podstawą5.8

Opakowanie

Szerokosc190 mm
Wysokosc660 mm
Glebokosc680 mm
Waga9500 g
ZOWIE
9H.LMRLB.QBE

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
Dożywotnia - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
XL2566X+
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
24.1 cal
Przekątna ekranu
TN
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
298.08
Obszar widzialny w pionie
535.68
Obszar widzialny w poziomie
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
320
Jasność
1 000:1
Kontrast statyczny
1 x DisplayPort, 3 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Nie
Pivot
65
Pobór mocy
E
Klasa energetyczna
362
Wysokość
576
Szerokość
517
Wysokość z podstawą
209
Głębokość z podstawą
5.8
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
400
400Hz
Częstotliwość odświeżania
155
Zakres regulacji wysokości
25–27″
Wielkość ekranu
TN
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
Powyżej 240 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
4718755094194
chat Komentarze (0)
Ładowanie...