Benq Monitor 27 cali PD2705Q LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB
Benq Monitor 27 cali PD2705Q LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB Benq Monitor 27 cali PD2705Q LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali PD2705Q LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB
Benq Monitor 27 cali PD2705Q LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Raport kalibracji QSG Karta gwarancyjna . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C). Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Raport kalibracji QSG Karta gwarancyjna |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 230.7mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PD2705Q |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 8.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 367.9mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755080821
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także