Monitor AOC 23,8" 24P3CW HDMI DP USB-C głośniki 2x5W
Monitor AOC 23,8" 24P3CW HDMI DP USB-C głośniki 2x5W Monitor AOC 23,8" 24P3CW HDMI DP USB-C głośniki 2x5W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 23,8" 24P3CW HDMI DP USB-C głośniki 2x5W
Monitor AOC 23,8" 24P3CW HDMI DP USB-C głośniki 2x5W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon, Kamera 5MPix. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4, USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kable: HDMI 1,8m, DP 11,8m, USB-C na C/A, zasilający 1,8m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Dodatki multimedialne | Wbudowany mikrofon, Kamera 5MPix |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 2000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | Pro-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 7.56 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 343.6 x 50.7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 384.4~520.2 x 200.1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable: HDMI 1,8m, DP 11,8m, USB-C na C/A, zasilający 1,8m |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4, USB Type-C |
Opis
zasilający 1,8m
Wbudowany mikrofon
HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 4
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986140812
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także