- Aktualnie wyprzedane
Monitor AOC 27" Q27P3QW 2xHDMI DP głośniki 2x5W
warehouse Wybierz magazyn
Monitor AOC 27" Q27P3QW 2xHDMI DP głośniki 2x5W Monitor AOC 27" Q27P3QW 2xHDMI DP głośniki 2x5W to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 27" Q27P3QW 2xHDMI DP głośniki 2x5W
Monitor AOC 27" Q27P3QW 2xHDMI DP głośniki 2x5W to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613.8 × 386.87 × 52.8.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m, kabel USB 1,8m, kabel DP 1,8m, kabel zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 2000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | Pro-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 9.90 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613.8 × 386.87 × 52.8 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613.8 × 412.96~561.24 × 200.13 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8m, kabel USB 1,8m, kabel DP 1,8m, kabel zasilający |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2 |
Opis
HDMI x 2
USB 3.0 x 4
Wyjście słuchawkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986180764
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także