• Nowy
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP

Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP

378,11 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: piątek, 16 października (jutro)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP

Monitor MSI 27" PRO MP272L IPS FHD 100Hz HDMI DP

MSI

Kod producenta: PRO MP272L

✓ 24  |  ✓ PRO  |  ✓ 27.00 cali

Najwazniejsze informacje

✓
Gwarancja producenta [mies.]24
✓
RodzinaPRO
✓
Przekątna ekranu27.00 cali
✓
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)

Zdjecia produktu

Zdjecie produktu 1 Zdjecie produktu 2 Zdjecie produktu 3 Zdjecie produktu 4 Zdjecie produktu 5 Zdjecie produktu 6 Zdjecie produktu 7 Zdjecie produktu 8 Zdjecie produktu 9

Specyfikacja techniczna

RodzinaPRO
Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.311 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Jasność matrycy250 cd/m2
Kontrast statyczny1300 :1
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (6 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorCB
CE
Energy Star
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort
Wyjście słuchawkowe
Kensington Lock
Obsługa Adaptive SyncTak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-3,5° / +21,5°
Nasycenie kolorów81% (Adobe RGB)
83% (DCI-P3)
109% (sRGB)
Wbudowany zasilaczNie
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweKabel HDMI 1.4
Zasilacz
Szybki przewodnik
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)615 x 441 x 200
Waga bez podstawy (kg)2.50
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDR Ready, EyesErgo, Eye-Q Check
1x HDMI 1.4b (FHD maks. 100Hz)
1x DisplayPort 1.2a
Zasilanie: 100~240V, 50~60Hz
Obsługiwany sygnał: PC, Mac, PS5, PS4, Xbox, mobilne, laptop
Gwarancja producenta [mies.]24

Opakowanie

Dlugosc690,00
Szerokosc120,00
Wysokosc445,00
Waga4,70
MSI
PRO MP272L
100 Przedmioty

Opis

27.00 cali
Przekątna ekranu
IPS (In-Plane Switching)
Typ matrycy
LED
Technologia podświetlania
1300 :1
Kontrast statyczny
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Nie
Zawiera baterię / akumulator
24
Gwarancja producenta [mies.]
-3,5° / +21,5°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
Nie
Wbudowany zasilacz
178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V)
Pro
Rodzina
250 cd/m2
Jasność matrycy
1920 x 1080 (Full HD)
Rozdzielczość maksymalna
Nie
Touch
0.311 mm
Wielkość plamki
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Powłoka ekranu
16:9
Format obrazu
1.000 ms
Czas reakcji matrycy
16,7 M (6 bit + FRC)
Ilość wyświetlanych kolorów
Nie
Zakrzywiony ekran
HDMI, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock
Złącza zewn.
CB, CE, Energy Star
Normy spełniane przez monitor
2.50
Waga bez podstawy (kg)
Tak
Obsługa Adaptive Sync
100
Częstotliwość odświeżania [Hz]

Specyficzne kody

EAN13
4711377259248

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
Micro-Star Int'L Co., Ltd.
NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST., 235 NEW TAIPEI CITY (TW)
📞 886930361931
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
MSI Computer Europe B.V.
Science Park 5706, 5692ER Son Eindhoven (NL)
📞 +31-40-267-6100
chat Komentarze (0)
Ładowanie...