Monitor AOC 34" CU34E4CV VA WQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki
Monitor AOC 34" CU34E4CV VA WQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki Monitor AOC 34" CU34E4CV VA WQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 34" CU34E4CV VA WQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki
Monitor AOC 34" CU34E4CV VA WQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 808,8 x 365,4 x 101,5. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 808,8 x 401,6~581,6 x 252,2.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, RJ-45. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Kabel DP, Kabel HDMI, Kabel USB-C na C.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 -120 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30k -190kHz |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 120,6% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.16 |
| Waga brutto (kg) | 13.640 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.92 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808,8 x 365,4 x 101,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808,8 x 401,6~581,6 x 252,2 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Kabel DP, Kabel HDMI, Kabel USB-C na C |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, RJ-45 |
Opis
Kabel HDMI
Kabel USB-C na C
Kabel zasilający
HDMI x 2
RJ-45
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB Type-B
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe
CE
CEC
EAC
EPEAT Gold
Energy Star 8.0
FCC
REACH
RoHS
TCO
TUV-GS-Mark
TUV Ergo
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986112864
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także