Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~225 | DP: 267~267. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3), 125% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Kabel Displayport.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~144 | DP: 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~225 | DP: 267~267 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3), 125% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.90 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610 x 367 x 80 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610 x 456 x 193 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Kabel Displayport |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
Kabel zasilający
Szybki przewodnik
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
FSC MIX
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 180Hz
125% (sRGB)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387707784
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także