Monitor Asus 34" VA34VCPSR VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Asus 34" VA34VCPSR VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki Monitor Asus 34" VA34VCPSR VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 34" VA34VCPSR VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki
Monitor Asus 34" VA34VCPSR VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP: 48 ~ 100. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~225 | DP: 225. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.0 x 3, RJ-45. Wyposażenie dodatkowe: Warranty Card, Quick start guide, USB-C cable, L-shaped Screwdriver, HDMI cable, Power cord, DisplayPort cable.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~100 | DP: 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~225 | DP: 225 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.40 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.32 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 809,3 x 365,8 x 106,7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 809,3 x 511 x 264,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Warranty Card, Quick start guide, USB-C cable, L-shaped Screwdriver, HDMI cable, Power cord, DisplayPort cable |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.0 x 3, RJ-45 |
Opis
34.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387620748
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także