Monitor Philips 23,8" 24M2N3200S/00 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 23,8" 24M2N3200S/00 2xHDMI DP głośniki Monitor Philips 23,8" 24M2N3200S/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 23,8" 24M2N3200S/00 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 23,8" 24M2N3200S/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Kolor obudowy: Węgiel drzewny (Charcoal). Nasycenie kolorów: 93% (DCI-P3), 126% (sRGB), 113% (NTSC), 110% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 200 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Węgiel drzewny (Charcoal) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 93% (DCI-P3), 126% (sRGB), 113% (NTSC), 110% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.77 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.38 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 325 x 55 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 433 x 195 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio |
Opis
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście audio
EAC
FCC
ICES-003
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307
UKCA
110% (Adobe RGB)
113% (NTSC)
126% (sRGB)
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581805838
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także