Monitor Philips 27" 27M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 27" 27M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki Monitor Philips 27" 27M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 27M2N3201A/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3), 128% (sRGB), 110% (NTSC), 109% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, Wyjście audio, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 200 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3), 128% (sRGB), 110% (NTSC), 109% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 40.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.82 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 368 x 60 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 519 x 261 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, Wyjście audio, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 x 2 |
Opis
27.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038001693
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także